Lifting obličeje

Jste unaveni a na Vaší tváři je to vidět? Máte zašedlou pokožku a váčky pod očima? Objevují se vám v obličeji první vrásky a chcete s tím něco dělat? Přijďte na ruční lifting obličeje a výsledky uvidíte okamžitě. Lifting rozzáří a zregeneruje Vaši pleť!

Jak vám pomůže lifting obličeje? Liftingová masáž obličeje dokáže vylepšit stav pokožky, podporuje regeneraci pleti a vylepšuje její kvalitu. Výsledky však nejsou jen kosmetické. Příjemný tlak na nervová zakončení v obličeji také snižují napětí mimických svalů a navozují pocit uvolnění a harmonie. Je to nová manuální neinvazivní metoda masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům. Ve světě je tato metoda velmi populární, protože využívá pouze masáže, nikoli chirurgického výkonu. Výraz obličeje znázorňuje, v jakém psychickém stavu se právě nacházíte. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. V našem obličeji se usazuje veškeré napětí a stres z každodenního života, jehož stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Liftingová masáž navíc působí preventivně proti stárnutí pleti a vzniku vrásek, protože prospívá kolagenu a elastinu, které se nacházejí v pojivové tkáni pleti a ovlivňují pevnost a pružnost pokožky. Dalším pozitivním důsledkem je odstranění zadržované vody a s ní i podočních váčků, druhé brady a povadlých rysů obličeje. Masáž se provádí manuálně, protože je tato metoda jemnější a šetrnější než přístrojový lifting.

Kdy je pro vás lifting vhodný

 • potřebujete rychle omladit a vylepšit svůj vzhled
 • jste unaveni a máte strhané rysy ve tváři
 • trpíte na podoční váčky
 • trápí vás tzv. druhá brada
 • projevují se u vás první známky stárnutí
 • máte zašedlou a nezdravě působící pokožku
 • chcete vypnout pokožku
 • chcete si zlepšit náladu a zvýšit sebevědomí
 • chcete snížit napětí v obličeji

Kdy masáž neprovádíme:

 • zánětlivé projevy na kůži obličeje, hnisavá onemocnění
 • bolestivé záněty obličejových nervů
 • akutní horečnaté a bakteriální infekce
 • onkologická onemocnění, kožní onemocnění, bolestivé záněty obličejových nervů
 • nedávný chirurgický lifting či aplikace injekcí botulotoxinových, nebo kyseliny hyaluronové (masáž lze provést za 4-6 měsíců od aplikace těchto injekcí či od plastické operace)
 • porucha štítné žlázy

Jak funguje lifting obličeje

Liftingová masáž obličeje se soustředí na mimické svaly a jemnými a systematickými masážními technikami je uvolňuje a obnovuje správný tok lymfy. Pomáhá hloubkové detoxikaci, po které je pleť viditelně v lepším stavu. Není možné zcela zastavit přirozený proces stárnutí, liftingová masáž však dokáže jeho projevy zpomalit.

Obličej, krk i dekolt jsou velmi citlivé partie, na které je mnoho reflexních zakončení. Reflexní účinek liftingové masáže obličeje proto přispívá velkou měrou ke zlepšení vzhledu, ale zároveň dochází i k odbourávání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti. Ve výrazu obličeje a jeho rysech a vráskách se totiž zrcadlí váš životní styl i psychický stav. Tato masáž je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Je to z důvodu mnoha reflexních zakončení na obličeji. Reflexní účinek přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Při masáži se používají jednoduché masážní hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku. Masáž dodá Vašemu výrazu novou svěží energii.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a vy odcházíte zcela s novou tváří.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti

Jak se na lifting připravit

Jak se na tuto masáž připravit? Před masáží obličeje je nutné odstranit veškerý make-up a pleť vyčistit. Je dobré se odlíčit vlastními odličovacími prostředky, na které jste zvyklá. Kontaktní čočky nevadí, protože se masíruje jen kolem obočí, vnějšího koutku oka a pod okem, ne přímo víčko. Také je dobré v den masáže šetřit s hydratačním krémem – nejlépe neaplikovat vůbec. Tuto masáž si mohou dopřát i muži za předpokladu, že mají oholené tváře. Doporučuji pít před i po masáži dostatek nejlépe neperlivé vody. Je vhodné odložit si šperky jako náušnice, piercingy a řetízky, aby nedošlo k chemické reakci a podráždění kůže.

Manuální LIFTING je nová technika masáže obličeje, která patří k velice účinným v kosmetické péči. Velmi dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Manuální lifting obličeje výrazně vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém. Tato technika je vhodná při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti. Manuální lifting obličeje je nová regenerační technika masáže obličeje. Zaměřuje se především na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Jemně uvolňuje ztuhlé obličejové svaly, vyhlazuje vrásky a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž má rovněž příznivý vliv na redukci podkožního tuku (především v případě podbradku), dokáže krásně povzbudit krevní oběh, čímž se celkově zlepší barva kůže, prohloubí dýchání a nastartuje detoxikace.

Jak probíhá lifting obličeje

Liftingová masáž obličeje začíná bazálním ošetřením krku čili uvolněním lymfatických uzlin, aby detoxikaci vůbec nic nebránilo a mohla snadno proběhnout. Poté – pro důkladné uvolnění obličeje – přichází na řadu jemná akupresura bez oleje čili ošetření jednotlivých bodů na obličeji krátkým stlačením, následuje jemná krouživá masáž celého obličeje – nejprve bez oleje a pak i s olejem. Poté se již dostáváme k samotné liftingové masáži, při níž se speciální dvoufázovou technikou nejprve jemně masíruje pravá strana obličeje ve směru od čela přes obočí, oko, tvář, nosoretní rýhu, bradu až ke krku a stejným způsobem následně i levá strana obličeje.

Při této masáži používám příjemné, voňavé oleje Pure Fiji – vždy si na začátku můžete vybrat ten, který Vám voní nejvíce. Olejíčky jsou vyrobeny směsí extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Ostrované jižního Pacifiku užívají tuto směs k hydrataci, výživě a ochraně pokožky a vlasů již po staletí. Dnes vědci potvrzují, že profil této unikátní směsi přírodních olejů se nápadně podobá oleji produkovaným lidskou pokožkou, čímž je zajištěna optimální slučitelnost s lidskou tkání. Má schopnost rychle se absorbovat, hydratovat a vyživit pokožku do hloubky. Lifting obličeje nejen krásně vypíná a regeneruje pokožku, ale především přináší pocity pohody, hluboké relaxace a harmonie, což se projeví větším sebevědomím, energií a celkovou spokojeností. Manuální lifting obličeje je nová regenerační technika masáže obličeje. Zaměřuje se především na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Jemně uvolňuje ztuhlé obličejové svaly, vyhlazuje vrásky a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž má rovněž příznivý vliv na redukci podkožního tuku (především v případě podbradku), dokáže krásně povzbudit krevní oběh, čímž se celkově zlepší barva kůže, prohloubí dýchání a nastartuje detoxikace.

Účinky masáže:

 • příjemné uvolnění, prokrvením dochází k povzbuzení krevního oběhu, zlepšuje se barva kůže a její dýchání, dochází k rychlejšímu odplavení odpadních látek
 • urychlení tkáňového metabolismu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku
 • z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky kůže - kůže získává svěží vzhled
 • mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních žláz a jejích výměšků
 • jemným působením na mimické svaly manuální lifting zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu

Doporučená kůra pro rychlejší efekt: 12 ošetření 2x v týdnu a následně 1x za tři týdny až měsíc – jedna udržovací masáž lifting obličeje

 

Akce: při zakoupení balíčku 10 masáží, jedna masáž ZDARMA!!!!