Havajská masáž

LOMI LOMI („laskavé ruce“) - „Ho´omoe wai kahi ke kao´o“ - „společně cestujme stejně tak, jak voda plyne jedním směrem). Tento překlad dokonale vystihuje havajskou masáž. Slova lomi lomi znamenají jednoduše masáž. Je to unikátní léčebná masáž, která pochází od starých Polynésanů a především od mistrů-léčitelů z Havaje. Masáž je založena na rytmických technikách používání prstů, dlaní a hlavně loktů, předloktí a kloubů. Důležitá je relaxace po masáži.

Odstraňuje napětí, únavu, odbourává stres. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, uvolňuje klouby a stažené svaly. Často se u klientů mění reakce na prostředí mezi lidmi i vztah k sobě samému, lidé se dokážou rychle a snadněji rozhodovat a řešit i nejzásadnější otázky svého osobního i profesního vývoje. Díky hlubšímu propojení se sebou samým takový člověk nachází odpovědi, které ho vnitřně tíží.

Co se tedy děje během masáže lomi lomi? Jak se provádí? Lomi lomi se obvykle zahajuje klidem a tichem mezi praktikujícím terapeutem a klientem, často ruce terapeuta jemně spočívají na zádech klienta. Masáž je předávána plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí. Někteří lidé pocit z masáže popisují jako jemné vlny přecházející přes tělo. Krátké hmaty a dlouhé tahy přes celé tělo také pomáhají uvolnit energii, změkčují tělo, podporují volný a hojný tok životní energie v těle příjemce. Základním tvrzením je, že všechno hledá harmonii a všichni touží po lásce. Jak se to týká masáže? Toto spojení lépe pochopíme pomocí překladu termínu lomi lomi - jako masáže laskavých rukou. Důvodem je jemná a hluboká práce ve svalech skrze dlouhé, plynulé a tělo oživující tahy umožňující příjemci uvolnit se, spočinout a pouze být.

Masáž trvá 60 až 90 minut

Pozitivní účinky masáže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje
  • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí a uvolňuje kloubní spojení
  • pomáhá detoxikaci organismu

Kontraindikace:

  • otevřené rány, modřiny a nedávné operace
  • velké a bolestivé křečové žíly, křečové žíly v zánětu
  • infekční onemocnění, kožní infekce, popáleniny, záněty a těhotenství

Akce: při zakoupení balíčku 10 masáží, jedna masáž ZDARMA!!!!